Dyrektor Instytutu: prof. dr inż. Zbigniew Śmieszek
32 23 80 300
imn@imn.gliwice.pl, zbigniews@imn.gliwice.pl

Zastępca Dyrektora, Dyrektor ds. Metalurgii: dr inż. Andrzej Chmielarz, prof.IMN
32 23 80 700
imn@imn.gliwice.pl, andrzejch@imn.gliwice.pl

Zastępca Dyrektora, Dyrektor ds. Przetwórstwa i Inżynierii Materiałowej: dr inż.Wojciech Głuchowski
32 23 80 442
imn@imn.gliwice.pl, wojciech.gluchowski@imn.gliwice.pl

Główna Księgowa: mgr Jolanta Podczaszyńska
32 23 80 225
  jolanta.podczaszynska@imn.gliwice.pl

 Sekretarz Instytutu: mgr inż. Alicja Folek, MBA
32 23 80 522
alicjaf@imn.gliwice.pl

Dyrektor Oddziału Metali Lekkich w Skawinie: dr inż. Andrzej Kłyszewski, prof. IMN
12 276 40 88 w.32
aklyszewski@imn.skawina.pl

Dyrektor Oddziału IMN w Legnicy: dr inż. Ryszard Chamer, prof.IMN
76 850 55 00
ilg@imn.gliwice.pl

Dyrektor Oddziału IMN w Poznaniu (CLAiO) : dr inż. Maciej Kopczyk, prof.IMN
61 279 78 00
kopczyk@claio.poznan.pl, claio@claio.poznan.pl

Kierownik Zakładu Technologii Przetwórstwa Metali i Stopów: dr inż. Barbara Juszczyk
32 23 80 552
barbaraj@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Materiałów Proszkowych i Kompozytowych: dr Adriana Wrona
32 23 80 632
adrianaw@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Materiałów Funkcjonalnych: dr hab. Aleksandra Kolano-Burian,prof.IMN
32 238 02 51
olak@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Hydrometalurgii: dr inż.Katarzyna Leszczyńska-Sejda
32 23 80 657
kasial@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Hutnictwa: dr inż. Józef Czernecki, prof.IMN
32 23 80 366
jozefcz@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Chemii Analitycznej: dr inż. Ewa Szmyd, prof.IMN
32 23 80 278
ewasz@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Ochrony Środowiska: dr inż Jan Mrozowski
32 23 80 267
janmr@imn.gliwice.pl

Kierownik Zakładu Surowców Mineralnych i Utylizacji Odpadów: dr inż. Andrzej Wieniewski, prof.IMN
32 23 80 638
andrzejw@imn.gliwice.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij