IMN
Unia Europejska flaga
Biuletyn Informacji Publicznej

Secotom 15
Secotom 15 to przecinarka stołowa o wysokich parametrach eksploatacyjnych, w których udanie połączono najnowszą technologię cięcia precyzyjnego z wszechstronnością zastosowań i łatwością obsługi. Przecinarka Secotom pozwala na precyzyjne i bez odkształceń plastycznych cięcie metali, materiałów ceramicznych i kompozytowych, węglików spiekanych, elementów elektronicznych, kryształów, materiałów biologicznych, minerałów itp.


Tegramin 25
Szlifierko-polerka Tegramin oferuje nowatorskie rozwiązania, aby poprawić wyniki preparatyki i ułatwić pracę z różnorodnymi materiałami. Wytrzymała i sztywna konstrukcja zapewnia wysoką jakość preparatyki i niezawodną pracę. Automatyczna kontrola procesu gwarantuje wysoką powtarzalność wyników. Urządzenie to dzięki zastosowaniu nowoczesnych ściernic pozwala na preparatykę materiałów o twardości od 30 do 2000HV.


Cito Press 10
Prasa CitoPress-10 jest zaawansowaną, elektrohydrauliczną, jednocylindrową, programowalną prasą od inkludowania na gorąco materiałów o średnicy do 20mm. Urządzenie oferuje całkowitą kontrolę procesu oraz bazę metod inkludowania.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij